Aktualizacja 01.07.2020 r. | Aktualności: Bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mobilnej zbiletem.pl

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci


Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pn: „Pojazd przyszłości – jeździmy elektrykiem” został rozstrzygnięty. Do organizatorów konkursu wpłynęło 37 wspaniałych prac plastycznych wykonanych przez dzieciaków w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (klasy I-III) . Po naradzie jury wyłoniło po 10 finalistów konkursu z każdej kategorii wiekowej, z czego po 3 lauretaów konkursu.

Poniżej przedstawienie wyników konkursu:

I kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym (finaliści i laureaci konkursu)

  1. I miejsce – Aleksandra Góralczyk (Przedszkole nr 19)
  2. II miejsce – Franciszek Szewczyk (Przedszkole nr 19)
  3. III miejsce – Igor Lober (Przedszkole nr 7)
  4. Wyróżnienie – Franciszek Cabała (Przedszkole nr 5)
  5. Wyróżnienie – Remigiusz Wilanowski (Przedszkole nr 7)
  6. Wyróżnienie – Mikołaj Rychlik (Przedszkole nr 19)
  7. Wyróżnienie – Michał Anioł (Przedszkole nr 19)
  8. Wyróżnienie – Nikodem Pira (Przedszkole nr 19)
  9. Wyróżnienie – Patryk Rożen (Przedszkole nr 19)
  10. Wyróżnienie – Antonina Dyszyńska (Przedszkole nr 19)



II kategoria wiekowa – uczniowie klas I – III szkół podstawowych (finaliści i laureaci konkursu)

  1. I miejsce – Alicja Lober (Szkoła Podstawowa nr 11)
  2. II miejsce – Kornelia Ogórek (Szkoła Podstawowa w Chorzęcinie)
  3. III miejskie – Zuzanna Pietrzak (Szkoła Podstawowa nr 14)
  4. Wyróżnienie – Adam Szopa (Szkoła Podstawowa nr 14)
  5. Wyróżnienie – Natan Nowakowski (Szkoła Podstawowa nr 14)
  6. Wyróżnienie – Katarzyna Karwat (Szkoła Podstawowa nr 14)
  7. Wyróżnienie – Julia Bernacka (Szkoła Podstawowa nr 14)
  8. Wyróżnienie – Michał Piechura (Szkoła Podstawowa nr 14)
  9. Wyróżnienie – Agata Piwońska (Szkoła Podstawowa nr 14)
  10. Wyróżnienie – Igor Wajszczykowski (Szkoła Podstawowa nr 11)



Dzieci w wieku przedszkolnym


I miejsce

II miejsce

III miejsce



Wyróżnienia










Uczniowie klas I – III szkół podstawowych

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienia









Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, a zwycięzcom i laureatom gratulujemy 😊

Z uwagi na stan pandemii, nagrody uczestnikom konkursu zostaną wręczone indywidualnie w ustalonej z rodzicami/opiekunami dziecka terminie i formie.


26.06.2020 r.