Od dnia 8 października 2020 roku w związku prowadzonymi pracami drogowymi na ulicy Granicznej linia nr7 do odwołania będzie wykonywana objazdem.

Trasa objazdowa dla kierunku dworzec – Smugowa do ulicy Zielonej b/z dalej przejazd ulicami: dr Sterlinga, Ogrodowa, Jana Pawła II (obsługiwany przystanek Jana Pawła II szpital 04), W. Panfil, św. Antoniego do Brzustówki. Analogicznie dla przeciwnego kierunku.

Nie będą obsługiwane przystanki przy ul. Granicznej i pętla Smugowa.

Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Objazd obowiązuje całodobowo do 9 października br. (z możliwością przedłużenia prac do 12 października).

Rozkład jazdy dla linii 7 uwzględniający objazd

07.10.2020 r.

Zakończenie remontu ul. Granicznej przedłużono do wtorku, czyli od środy 14 października br. autobus linii nr 7 powróci na stałą trasę.

Od dnia 8 października 2020 roku w związku prowadzonymi pracami drogowymi na ulicy Granicznej linia nr7 do odwołania będzie wykonywana objazdem. Trasa objazdowa dla kierunku dworzec – Smugowa do ulicy Zielonej b/z dalej przejazd ulicami: Jana Pawła II (obsługiwany przystanek Jana Pawła II przy ul. dr Benniego) , W. Panfil, św. Antoniego do Brzustówki. Jadąc w kierunku dworca na Jana Pawła II obsługiwany przystanek Jana Pawła II szpital 04.

Nie będą obsługiwane przystanki przy ul. Granicznej i pętla Smugowa.

Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

linia 7 – objazd.

09.10.2020 r.

Komunikaty

Zmiana rozkładu jazdy dla linii nr 36, 37 i 38, zmiana trasy linii nr 4 i 6 i powrót kursów szkolnych

Od 1 maja, z uwagi na wprowadzenie kolejnego etapu remontu drogi 713 i prowadzeniem prac drogowych na ulicy Radomskiej, zawiesza się przejazdy linii nr 37...

Czytaj dalej...

Komunikat MZK – skrócenie trasy linii nr 4 (aktualizacja)

Od 16.04.2021 r. zostaje tymczasowo skrócona trasa linii nr 4 - prace drogowe na ul. Zawadzkiej. Z powodu aktualnego zakresu prowadzonych prac drogowych na ulicy...

Czytaj dalej...

Korekty w rozkładzie jazdy MZK od 1 kwietnia 2021 r.

Informujemy, że od czwartku 1 kwietnia 2021 r. wprowadzone zostają następujące korekty w rozkładzie jazdy: - w związku z rozpoczętym remontem Ronda R. Dmowskiego po...

Czytaj dalej...