2018-07-12
Korekta rozkładu wakacyjnego
Od dnia 18 lipca br. zmiany w rozkładzie jazdy dla linii Nr 1, 4, 6, 7 i 9.
2018-06-26
Kursowanie autobusów MZK podczas wakacji szkolnych.
Od dnia 2 lipca 2018 r. (poniedziałek) w związku ze zmniejszonymi potrzebami przewozowymi w okresie wakacji szkolnych
2018-06-21
Komunikacja miejska w Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2018
zmiany nie dotyczą autobusów MZK za wyjątkiem ograniczeń na czas sobotniej Parady

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Zielone światło dla tomaszowskiej komunikacji miejskiej

To już prawie pewne. Wszystko wskazuje na to, że dostaniemy dofinansowanie na zakup hybrydowych autobusów oraz budowę bazy MZK. Oba tomaszowskie wnioski, jeden złożony przez miasto a drugi przez MZK, pozytywnie przeszły ocenę merytoryczną i uzyskały najwyższą punktację w woj. łódzkim. Teraz czekamy na oficjalną decyzję Zarządu Województwa Łódzkiego i podpisanie umowy na dotację.

Wnioski miasta i MZK to w sumie ponad 34 mln dofinansowania na zakup łącznie 25 nowoczesnych autobusów o napędzie hybrydowym i budowę nowoczesnej bazy.

Przypomnijmy, że na wniosek prezydenta radni przyjęli uchwałę intencyjną, która została dołączona do wniosków, zakładającą wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej we wszystkie dni tygodnia, po uzyskaniu dofinansowania i zakupie nowych autobusów.  Obecnie tomaszowianie mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów w niedzielę i święta.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim w roku obchodów 60-lecia powstania otrzymało od władz miejskich zielone światło, aby wymienić wyeksploatowany tabor na hybrydy i wybudować nowoczesne zaplecze techniczne do ich obsługi.

2016-08-02

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/komunikaty/zielone-swiatlo-dla-tomaszowskiej-komunikacji-miejskiej/