2018-11-09
Komunikacja MZK w Święto Niepodległości
W związku z organizacją uroczystości obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
2018-11-09
2018-11-01
Budowa ronda u zbiegu ulic św. Antoniego i Mazowieckiej - aktualizacja
od godziny 8:00 we wtorek (6 listopada br.) wprowadza się zmiany dla autobusów MZK linii Nr 4, 8, 9, 36, 37, 38 i 40.

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Badania marketingowe w autobusach komunikacji miejskiej

Od 12 maja 2018 r. rozpoczną się badania marketingowe wielkości popytu w całej sieci komunikacyjnej tomaszowskiej komunikacji miejskiej, które potrwają do 25 maja.

Obserwatorzy będą liczyć pasażerów wsiadających, wysiadających oraz pozostających w pojeździe po ruszeniu z każdego przystanku na wszystkich liniach autobusowych, a także rejestrować faktyczny czas przejazdu. Badania marketingowe prowadzone będą na wszystkich liniach autobusowych komunikacji miejskiej zarówno na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego, jak i na terenie gmin ościennych, na których realizowane są przewozy, a więc gmin: Tomaszów Mazowiecki, Lubochnia, Wolbórz, Inowłódz i Ujazd. Badania będą odbywać się zarówno w dni powszednie, soboty jak i w niedziele.

Podczas badań odnotowywane będą także wszelkie uwagi i sugestie pasażerów dotyczące komunikacji miejskiej, dlatego zachęcamy do ich zgłaszania ankieterom pracującym w autobusach. Wszyscy ankieterzy zostaną wyposażeni w identyfikatory.

Głównym celem badań marketingowych jest uzyskanie informacji dotyczącej wykorzystania oferty przewozowej po wprowadzeniu w styczniu bieżącego roku nowego układu komunikacyjnego, a wraz z nim nowej taryfy opłat – przejazdów bezpłatnych dla mieszkańców. Na podstawie przeprowadzonych badań, zaproponowane zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i pomoc w prawidłowym przebiegu procesu liczenia pasażerów.

Na zlecenie organizatora komunikacji miejskiej – Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, badania przeprowadzać będzie firma Marcin Gromadzki Public Transport Consulting, mająca doświadczenie w podobnych badaniach w kraju, w tym także w 2013 r. w Tomaszowie Mazowieckim.

Osoby chętne do pracy w charakterze ankieterów zapraszamy  do zgłoszenia się do firmy prowadzącej badania, poprzez przesłanie CV zawierający w szczególności: imię i nazwisko, mail, i nr telefonu na adres: badaniaptc.tomaszow@gmail.com. Badania ze strony firmy PTC prowadzić będzie Maciej Rodowski, nr telefonu: 509 81 82 99.

Poszukiwane są osoby zamieszkałe w Tomaszowie Mazowieckim lub okolicach, sumienne, dyspozycyjne (praca zmianowa lub w godzinach szczytu rannego lub/i popołudniowego, przynajmniej w wybrane dni tygodnia), posiadające podstawową znajomość miasta i okolic oraz umiejętność wykonywania podstawowych operacji matematycznych.

Z ankieterami zostanie zawarta umowy zlecenia, z wynagrodzeniem 18 zł brutto za każdą godzinę pracy. Szkolenie ankieterów odbędzie się w piątek, 11 maja 2018 r. w siedzibie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, przy ul. Warszawskiej 119, o godzinie 11:00.

2018-05-07

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/komunikaty/badania-marketingowe-w-autobusach-komunikacji-miejskiej/