2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Zmiana lokalizacji przystanku linii Nr 2, 2G i 14 – likwidacja przystanku przy Polnej

                                   

 MZK w Tomaszowie Maz. Sp. z o.o., informuje, iż od poniedziałku 19 stycznia autobusy linii Nr 2, 2G i 14 będą zatrzymywały się na przystanku pl. Kościuszki - Panorama, tym samym likwiduje się przystanek przy ul. Polnej.

Mając na uwadze zwiększenie dostępności komunikacyjnej od 19 stycznia ulega zmianie lokalizacja przystanku i trasa przejazdu autobusów linii Nr 2, 2G i 14 dla kierunku od Jana Pawła II. Nowa trasa przejazdu od Jana Pawła II ulicami: Słowackiego, Grunwaldzka, marsz. Piłsudskiego do przystanku pl. Kościuszki – Panorama. Zmianie ulega lokalizacja tylko przystanku przy pl. Kościuszki, rozkład b/z.

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/zmiana-lokalizacji-przystanku-linii-nr-2-2g-i-14-likwidacja-przystanku-przy-polnej/