2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Zamknięty przejazd w relacji: Główna - Warszawska - Zawadzka dla autobusów linii Nr 13 i  5.                                                                                                          

Od poniedziałku 11 kwietnia od godz.: 8:00 zamknięty zostanie przejazd w relacji Główna – Warszawska – Zawadzka dla autobusów linii Nr 13 i  5. . Przewidywany termin powrotu na dotychczasowe trasy od czwartku 14 kwietnia br.

Na czas zamknięcia przejazdu MZK wprowadza objazdy dla linii Nr 13 i 5.

Linia Nr 13:

 - trasa objazdu dla linii Nr 13 od Warszawskiej przejazd ulicami: Grota Roweckiego – ks. J. Popiełuszki -  M. Skłodowskiej Curie - Chopina do dworca (lub Suchej). Trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.

Linia Nr 5:

- dla kursów linii Nr 5 z Glinnika odbywanych objazdem przez m.in. Milenijną przejazd do Zawadzkiej b/z dalej przejazd do ulicy Chopina (przez Warszawską w budowie) aż do dworca i dalej dotychczasową trasą,

- dla kursów z Hallera - do dworca bez zmian (obowiązuje przystanek Główna przy dworcu - na pętli nawrót), od dworca objazd ulicami: Chopina do ulicy Warszawskiej dalej przez plac budowy do Zawadzkiej i dalej dotychczasową trasą objazdową przez Milenijną.

Po trasie linii Nr 5 obowiązują wszystkie przystanki w tym po raz pierwszy wszystkie przystanki przy ulicy Chopina. Przy dworcu obowiązują dotychczasowe przystanki, czyli dla kursów z Glinnika - przystanek na pętli przy dworcu, dla kursów z Hallera obowiązuje przystanek Główna – dworzec.

2016-04-08

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/zamkniety-przejazd-w-relacji:-glowna-warszawska-zawadzka-dla-autobusow-linii-nr-13-i-5/134