2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Zamknięty przejazd w relacji: Główna - Warszawska - Zawadzka dla autobusów linii Nr 13, 5 i 22.

            W poniedziałek 16 maja br. od godz.: 7:00 do odwołania, zamknięty zostanie przejazd w relacji Główna - Warszawska - Zawadzka dla autobusów linii Nr 5, 13
i 22.

Na czas zamknięcia przejazdu MZK wprowadza objazdy dla linii:

Nr 5 (objazd tylko dla kursów wykonywanych ul. Milenijną):

-  dla kursów z Glinnika przejazd do Zawadzkiej b/z dalej objazd ulicą Chopina do dworca następnie dotychczasową trasą,

- dla kursów z Hallera przejazd do dworca b/z dalej objazd ulicami: Chopina do ulicy Warszawskiej przez plac budowy do Zawadzkiej i dalej dotychczasową trasą. 

            Przy dworcu obowiązują dotychczasowe przystanki, czyli dla kursów z Glinnika - przystanek na pętli przy dworcu, dla kursów z Hallera obowiązuje przystanek Główna - dworzec.

Nr 13:

 - trasa objazdu od Zawadzkiej ulicą Chopina do dworca, dla kursów do Suchej trasa objazdu z wjazdem na pętlę przy Dworcu. Dodatkowy przystanek Zawadzka przy Warszawskiej. Trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.

Nr 22:

-  dla kursu 7:26 z dworca (w dni powszednie) przejazd do ks. J. Popiełuszki b/z dalej objazd ulicami: M. Skłodowskiej Curie, Chopina do Zawadzkiej i dalej dotychczasową trasą.

            Po trasie obowiązują wszystkie przystanki, w tym przystanki przy ulicy Chopina.

2016-05-12

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/zamkniety-przejazd-w-relacji:-glowna-warszawska-zawadzka-dla-autobusow-linii-nr-13-5-i-22/