2018-11-09
Komunikacja MZK w Święto Niepodległości
W związku z organizacją uroczystości obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
2018-11-09
2018-11-01
Budowa ronda u zbiegu ulic św. Antoniego i Mazowieckiej - aktualizacja
od godziny 8:00 we wtorek (6 listopada br.) wprowadza się zmiany dla autobusów MZK linii Nr 4, 8, 9, 36, 37, 38 i 40.

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Zamknięcie ulicy św. Antoniego – objazdy dla autobusów linii Nr 4, 8, 9, 38 i 40

Dodatkowo zmiany rozkładowe dla linii nr 36 i 37

Obowiązują dotychczas wyznaczone objazdy w związku z remontem ulicy Mazowieckiej.

 aktualizacja z dnia 2 listopada 2018 r. (objazdy dla MZK od 6 listopada)

Zgodnie z decyzją ZDP w Tomaszowie Mazowieckim od 5 listopada 2018 r. (poniedziałek) rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ul. św. Antoniego i ul. Mazowieckiej. 

W pierwszym dniu prac autobusy MZK będą mogły korzystać z przejazdu przez plac budowy,

 

od godziny 8:00 we wtorek (6 listopada br.)

wprowadza się zmiany dla autobusów MZK linii Nr 4, 8, 9, 36, 37, 38 i 40.

Opis tras objazdowych bez zmian, poniżej prezentujemy rozkłady linii zmienionych w wyniku  objazduROZKŁAD LINII Nr 4, 8, 9, 36, 37, 38 i 40 - obowiązujący od wtorku 6 listopada (od godz.: 8:00) - do pobrania

 

Linie Nr 4, 8, 9, 38 i 40 na czas zamknięcia drogi zmienią trasy przejazdu. Nie obsługiwane będą przystanki św. Antoniego – B. Głowackiego i św. Antoniego – gen Sikorskiego. Przystanki św. Antoniego – Mazowiecka i św. Antoniego - Brzustówka obsługiwane w ograniczonym stopniu. Wprowadza się dodatkowe przystanki tymczasowe: św. Antoniego – Batalionów, Graniczna - św. Antoniego. Zwraca się szczególną uwagę na przyspieszone odjazdy w kierunku centrum autobusów linii Nr 8, 38 i 40 z przystanków usytuowanych przed wyznaczonym objazdem.

 Szczegółowe trasy przejazdu:  

Linia Nr 4

Skrócenie trasy – do ulicy Wandy Panfil i dalej od Ronda Olimpijczyków przejazd ulicą Graniczną do pętli przy Smugowej stanowiącej początkowy przystanek. Przy ulicy Granicznej obowiązywać będą - tylko linię Nr 4 - przed Rondem Olimpijczyków przystanki tymczasowe. Nie obsługiwane będą przystanki przy św. Antoniego. Rozkład przystankowy b/z., odjazdy z Smugowej wg dotychczasowego rozkładu z Brzustówki.

Linia Nr 8

Dla linii Nr 8 obowiązuje trasa przejazdu z objazdem ulicą Wierzbową, część kursów ze względu na ograniczenia czasowe kończyć będzie na pętli przy ulicy Jana, część pozostanie z obsługą Białobrzeg. Nowa trasa: począwszy B. Głowackiego objazd ulicami: św. Antoniego, Wandy Panfil, Jana Pawła II, Wierzbową, Batalionów do św. Antoniego (obowiązuje tymczasowy przystanek św. Antoniego – Batalionów) i dalej stałą trasą do pętli Jana lub Białobrzeg. Na trasie objazdowej obowiązują dotychczasowe stałe przystanki. Uwaga: ulegną przyspieszeniu odjazdy z Białobrzeg (z pętli Jana) średnio ok. 6 minut aby począwszy od przystanków stałych (po objeździe) linia nr 8 była jak najbliżej dotychczasowych rozkładów przystankowych.

Linia Nr 9

W kierunku Białobrzeg objazd od ulicy Mościckiego ulicami: Mireckiego, Białobrzeską (obowiązują przystanki: Białobrzeska Kolejowa i Białobrzeska Ludwikowska), Radomską, Opoczyńską do pętli Białobrzegi, (linia Nr 9 na czas remontu nie obsługuje Ludwikowa). Czasy przystankowe w kierunku Białobrzeg b/z. Odjazdy z Białobrzeg odbywać się będą opóźnione (w stosunku do obowiązującego) aby od ulicy Mościckiego był zachowany czas przystankowy jak przed objazdem.

Linie Nr 36 i 37

Drobne korekty rozkładu „wymuszone” powiązaną rozkładowo linią nr 38.

Linie Nr 38 i 40

Dla linie Nr 38 i 40 wprowadza się objazd ulicami: Wandy Panfil, Jana Pawła II, Wierzbową, Batalionów z obsługą przystanków na trasie objazdowej. Uwaga - odjazdy dla kierunku do centrum miasta począwszy od przystanków początkowych (strefowych) ulegają przyspieszeniu średnio o 6 minut w stosunku do czasów dotychczasowych, aby na przystankach po objeździe zachować czasy podobne do obowiązujących przed objazdem. Dla kursów od pl. Kościuszki i dworca zmiany odjazdów dotyczą poszczególnych kursów. Dla linii nr 40 w kierunku Smardzewic obowiązuje dodatkowy tymczasowy przystanek św. Antoniego – Batalionów.

MZK przeprasza za utrudnienia.

2018-11-01

aktualizacja 2018-11-02

aktualizacja 2018-11-03 pełny rozkład linii zmienionych w wyniku objazdu

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/zamkniecie-ulicy-sw-antoniego-objazdy-dla-autobusow-linii-nr-4-8-9-38-i-40/