2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Zamknięcie dla ruchu ulicy Robotniczej od 7 marca - aktualizacja 

MZK zawiadamia, iż od 7 marca do odwołania będą prowadzone prace drogowe na całej szerokości ulicy Robotniczej. Zawiesza się obsługę przystanków: Ludwikowska-Robotnicza i Ludwikowska-szkoła.

Dla autobusów linii Nr 8 i 9 od poniedziałku (7 marca br.) obowiązują skrócone trasy. Trasa autobusów linii Nr 8 z dotychczasowym przystankiem krańcowym w Ludwikowie - pętla przy Jana, zostaje skrócona do pętli Modrzewskiego - Niebieskie Źródła. Trasa linii Nr 9 dla kursów do pętli Ludwików przy Niebieskich Źródłach zostaje skrócona do pętli przy ulicy Jana. Czas powrotu na ulicę Robotniczą w osobnym komunikacie (wg zakresu prac, najpóźniej w niedzielę 13 marca).

Za utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja 2016-03-07  

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/zamkniecie-dla-ruchu-ulicy-robotniczej-od-7-marca-aktualizacja/