2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

W piątek 29 maja utrudnienia w ruchu - objazdy dla komunikacji miejskiej.

W piątek 29 maja w związku z mającym się odbyć (od godziny 10:00) biegiem ulicznym „Sztafeta Pokoleń” od Ronda Tomaszowskich Olimpijczyków do Zespołu Szkół Nr 4, planowane jest czasowe wyłączenie z ruchu ulic: Graniczna, Smugowa, Legionów, E. Orzeszkowej.

Na czas zamknięcia przejazdu przez Rondo Tomaszowskich Olimpijczyków (ulica św. Antoniego) dla autobusów MZK obowiązywały będą objazdy dla niżej wymienionych linii:

 

Nr 8, 14 ulicami B. Głowackiego i Prez. I. Mościckiego dla niżej opisany kursów:

- linia Nr 8 rozpoczynającego się o godzinie 9.58 z Ludwikowa kościół,

- linia Nr 14 rozpoczynającego się o godzinie 10.05 z Brzustówki,

- linia Nr 8 rozpoczynającego się o godzinie 9.51 ze Starzyc,

 

Dla kursu linii Nr 18 kursu rozpoczynającego się o godzinie 9.58 z Dąbrowy wprowadza się objazd ulicami: Jana Pawła II, Ogrodową, Sterlinga, Zieloną, O. Lange do św. Antoniego– nie będzie obsługiwany przystanek Graniczna – L.W. Maya.

Dla pozostałych linii nie przewiduje się tras objazdowych. Mogą powstać minutowe opóźnienia spowodowane czasowym wstrzymaniem ruchu przez służby porządkowe na czas biegu. Trasa biegu - start Rondo Tomaszowskich Olimpijczyków i dalej ulicami: Graniczna, Smugowa, Legionów, E. Orzeszkowej, T. Ostrowskiego – Zespół Szkół Nr 4 (meta).

MZK w Tomaszowie Maz. Sp. z o.o. przeprasza za utrudnienia w przejazdach.

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/w-piatek-29-maja-utrudnienia-w-ruchu-objazdy-dla-komunikacji-miejskiej/