2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Tomaszowska komunikacja podczas ferii szkolnych.

 

W związku z zimowymi feriami szkolnymi przypadającymi w okresie 29 stycznia – 9 lutego 2018 r., nie kursują linie Nr 31 i 32 oraz nie będą realizowane pojedyncze  kursy na liniach Nr:  2, 33, 37, 39, 40, 45  - które mają dodatkowe oznakowanie na rozkładach: „s” -  kursuje w dni nauki szkolnej. Odbywać się będą natomiast kursy oznakowane  „w” – jako odbywające się w dni wolne od nauki szkolnej.

Informujemy, iż na stronie - http://www.mzktomaszow.pl/ -została opublikowana oczekiwana mapa sieci komunikacyjnej tomaszowskiej komunikacji miejskiej autorstwa zespołu Marcin Gromadzki Public Transport Consulting. Kolor niebieski – segment skoordynowanych wzajemnie rozkładami linii miejskich, kolor zielony – segment linii podmiejskich (dedykowanych obsłudze gmin ościennych, ze zindywidualizowanymi rozkładami jazdy).

Przypominamy iż mapa z przystankami znajduje się także w portalu -  http://www.tomaszow.kiedyprzyjedzie.pl/

Podziękowania dla Pana Filipa za wkład pracy w opracowanie pierwszego schematu komunikacji dla nowej sieci.

2018-01-26

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/tomaszowska-komunikacja-podczas-ferii-szkolnych/