2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Powrót z kursowaniem autobusów przez Starzyce

Od soboty 31 grudnia br. w związku z otwarciem dla ruchu mostu na rzece Czarnej w Starzycach zostaną przywrócone dla ruchu  przystanki na ulicy Warszawskiej w Starzycach. Linie Nr 2, 5, 8, 9 i 11 powracają na trasy obowiązujące przed remontem. Autobusy nie będą korzystały z pętli przy Dekoratorze. Nie obsługiwane będą przystanki: Zawadzka – Dekorator, przy łączniku ulic Zawadzka i Dzieci Polskich, Ujezdzka - Warszawska, Dworcowa – ks. J. Popiełuszki i Luboszewska - ZBiEDiM. Część zatok autobusowych nie jest w pełni udostępniona, w tym przypadku autobusy będą zatrzymywały się na wysokości zatoki. Na ulicy Milenijnej pozostaną kursy linii Nr 9 i 22 dowożące do (z) pracy.  

Godziny dla odjazdów początkowych nie ulegają zmianie, ale czasy pośrednie ze wglądu na zakres zamian tras ulegają korektom zgodnie z nowymi trasami.

Trasy przejazdu autobusów obowiązujące od 31 grudnia (przez most na rz. Czarnej):   

-  linie Nr:  2, 8  i 11 kursami w kierunku do (z) Starzyc powracają z przejazdem ul.  Warszawską,

-linia Nr 9  powraca z przejazdem ulicą Warszawską za wyjątkiem kursów linii 9M odbywanych ulicami: Szeroką, E. Orzeszkowej, Milenijną,

-  linia Nr 5 powraca na stałą trasę przejazdu tj. m.in. ulicami:  Konstytucji 3 Maja, ks. J. Popiełuszki, Dworcowa, Główna, Warszawska, Wysoka, Piaskowa.  

Od dnia 2 stycznia wprowadza się kurs linii Nr 3 o godz.: 6:01  z Brzustowa II (kurs do Chorzęcina), przedłuża się kurs linii Nr 8 o godz.: 15:30 z Glinnika do Brzustowa II. Po wycofaniu kursu linii Nr 3  z godz.: 6:05  z Wąwału do centrum przez Opoczyńską wprowadza się o tej samej godzinie kurs linii Nr 1 z Wąwału do dworca (przez ks. J. Popiełuszki).

2016-12-28      

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/powrot-z-kursowaniem-autobusow-przez-starzyce/