2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Powitanie Nowego 2016 Roku - zmiana lokalizacji przystanków na pl. Kościuszki

 W czwartek 31 grudnia br. (przez cały dzień) i 1 stycznia (Nowy Rok) do godz.: 12:00 nastąpią ograniczenia w ruchu pojazdów na południowej alei pl. Kościuszki. Zachowany będzie przejazd północną aleją z obsługą przystanku pl. Kościuszki – Arkady.

 W związku ograniczeniami ruchu na południowej pierzei pl. Kościuszki, wyłączone z użytkowania będą przystanki przy pl. Kościuszki – Centrum (Panorama) – częściowym zmianom ulegną trasy niżej wym. linii autobusowych:

 - linia Nr 3,  5,  11, 13 i 19 - w kierunku św. Antoniego, Warszawskiej objazd od pl. Kościuszki ulicami: Berka Joselewicza, Piekarska (dodatkowy przystanek przy Jerozolimskiej) dalej Jerozolimską lub Polną powrót na stałą trasę,

 - linia Nr 2, 14  - w kierunku Warszawskiej objazd ulicami: Jana Pawła, Jerozolimską (dodatkowy przystanek przy Boh. Getta Warszawskiego) lub Polną, od Warszawskiej przejazd stałą trasą.

 Na trasach objazdowych tylko dla opisanego kierunku obowiązują przystanki tymczasowe przy ulicy:

- Piekarskiej dla linii Nr 3, 5, 11, 13 i 19,

- Jerozolimskiej dla linii Nr 2 i 14.

 Autobusy na stałe trasy powrócą zaraz po dopuszczeniu do ruchu zamkniętego odcinka pl. Kościuszki.

 MZK przypomina, iż 31 grudnia obowiązuje rozkład na soboty w ograniczonym zakresie kursowania, podobnie 1 stycznia obowiązują ograniczenia zgodnie z rozkładem świątecznym.

 Przepraszamy za utrudnienia spowodowane wprowadzeniem tras objazdowych.

mapka

2015-12-29

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/powitanie-nowego-2016-roku-nastapia-utrudnienia-w-ruchu-objazdy-dla-mzk/