2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Otwarcie dla ruchu ulicy Warszawskiej

na odcinku od ronda przy Chopina do skrzyżowania z ulicą Szeroką.

Od czwartku 4 sierpnia, godz.: 9:00 zmiany w obsłudze pasażerów przez MZK w związku z otwarciem dla ruchu ulicy Warszawskiej na odcinku od ronda przy Chopina do skrzyżowania z ulicą Szeroką. Opisane poniżej trasy obowiązywały będą przez tydzień. Od ok. 10 sierpnia zamknięta dla ruchu zostanie ulica Warszawska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Szeroką do skrzyżowania z remontowaną ulicą Barlickiego (kolejny etap prac remontowych). Skrzyżowania Warszawskiej z Szeroką/Grota i z ulicą Konstytucji 3 Maja pozostają przejezdne.

Zmiany dla przystanków:

Przywrócone dla ruchu przystanki przy Warszawskiej:

Warszawska – Szeroka (przy Netto), Warszawska – Cmentarna, Warszawska – Dzieci Polskich.

Dodatkowe przystanki tymczasowe: Chopina przy Warszawskiej (obustronnie),

Przystanki zawieszone: przy Kwiatowej (kościół) – obustronnie.

Zmiany tras autobusów dla:

- linie Nr: 2, 8, 9, 11 i 14

Dla kierunku Starzyce od centrum przejazd ulicą Warszawską, Dzieci Polskich, Milenijna (przejazd dla obu kierunków). Kursy do Dekoratora wykonywane będą ulicą Warszawską do ronda przy Chopina dalej przejazd Zawadzką do pętli. Dla kursów linii Nr 2, 8 i 9 od Starzyc wprowadza się opóźnienia odjazdów o 3 minuty, celem zachowania rozkładowych czasów odjazdów z przystanków po skróceniu trasy przejazdu. Opóźnienia odjazdów nie dotyczą kursów odwożących po pracy po godz.: 6:00, 14:00 i 22:00.

- linia Nr 13

Dla kierunku do dworca od centrum przejazd ulicą Warszawską, Chopina (przejazd dla obu kierunków). Dla kursów od dworca wprowadza się opóźnienia odjazdów o 3 minuty celem zachowania rozkładowych czasów odjazdów z przystanków od centrum. Dodatkowe przystanki tymczasowe: Chopina przy Warszawskiej (obustronnie).

Linia Nocna – powrót na Warszawską z pominięciem dotychczasowego przejazdu ulicą Kwiatową.

Linie Nr: 1, 2G,3, 5, 6, 10,18, 19 i 22 – bez zmian tras

 

2016-08-01

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/otwarcie-dla-ruchu-ulicy-warszawskiej-na-odcinku-od-ronda-przy-chopina-do-skrzyzowania-z-ulica-szeroka/