2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Od poniedziałku - 30 listopada kolejny etap prac remontowych na ulicy Warszawskiej.

Wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Barlickiego i Konstytucji 3 Maja - tym razem bez zmian tras dla komunikacji miejskiej.

Tymczasowa organizacja ruchu dotyczy skrzyżowania ul. Warszawskiej Barlickiego i Konstytucji 3 Maja oraz na odcinku ok. 200 metrów ulicy Warszawskiej, w rejonie od mostu przez rzekę Wolbórkę do Skweru 4-to czerwca 1989r przy ul. Barlickiego. Zmiana organizacyjna ruchu ma być przeprowadzona o północy z niedziel na poniedziałek.

 Organizacja ruchu na czas prac remontowych

Ograniczenia przy moście na Wolbórce spowodowane są robotami wodno – kanalizacyjnymi, wykonywanymi w technologii mikrotuneligu, a więc dużo maszyn, które zajmą część pasów ruchu.

Tymczasowa organizacja ruchu ma polegać na wprowadzeniu na omawianym odcinku ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie w godzinach szczytu i sygnalizację świetlną po szczycie (dotychczasowa sygnalizacja zostanie wyłączona). Wloty ulic Barlickiego oraz Konstytuacji 3 Maja na czas obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu zostają zamknięte z dopuszczeniem do ruchu jedynie autobusów MZK.

Aby zminimalizować utrudnienia w ruchu miejskim związane z ruchem wahadłowym, zaplanowano dodatkowe zmiany jak:

- ulica Kołłątaja na odcinku od Warszawskiej do Długiej na czas omawianych robót będzie dwukierunkowa z zakazem zatrzymywania się,

- dla ulicy Krzywej wprowadzi się zakaz zatrzymywania ,

- na ulicy Farbiarskiej od Zgorzelickiej do Tkackiej tymczasowy projekt zakłada ruch dwukierunkowy, aby umożliwić objazd odcinka wahadłowego ulicą Legionów.

Powyższej opisana tymczasowa organizacja ruchu nie wnosi kolejnych zmian tras linii komunikacyjnych. Autobus MZK kursują wg dotychczasowej organizacji na czas I etapu remontu ulicy Warszawskiej. Za wszelkie wynikłe utrudnienia w podróżowaniu przepraszamy.

Mapa organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Barlickiego i Konstytucji 3 Maja

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/od-poniedzialku-30-listopada-kolejny-etap-prac-remontowych-na-ulicy-warszawskiej/