2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Od czwartku przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej

W czwartek (22 września br.) rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej. Prace powinny zakończyć się 1 października. W tym czasie, na skrzyżowaniu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

 

Trasy autobusów MZK pozostają b/z..

W czasie remontu zmianie ulegnie lokalizacja przystanku Warszawska – Barlickiego, ale dopiero podczas prac remontowych pasa drogi przy zatoce autobusowej przystanku przy Galerii Tomaszów, obowiązywał będzie przystanek zastępczy na ulicy Konstytucji 3 Maja (przed sygnalizatorem świetlnym).

Za utrudnienia przepraszamy.

Po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej, rozpocznie się remont mostu na Wolbórce, ale już nie planowane są ograniczenia w ruchu drogowym.

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/od-czwartku-przebudowa-skrzyzowania-ulic-barlickiego-konstytucji-3-maja-i-warszawskiej/