2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

MZK informuje, iż od dnia 31 sierpnia br.  (poniedziałek) wprowadza powakacyjny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, zmiany także dla rozkładu sobotniego i niedzielno-świątecznego.

 

 

Zmiany w rozkładzie w stosunku do rozkładu z przed wakacji:

  1. korekty minutowe dla poszczególnych kursów związane m.in. wyeliminowaniem opóźnień na kursach początkowych, synchronizacją z nowym rozkładem jazdy PKP, zmianami w obsłudze szkół gminnych,
  2. korekty poszczególnych tras przejazdu dla linii Nr 3, 8 i 9 (9B),
  3. wprowadzenie dodatkowego kursu linii Nr 22 w dniu powszednim zabezpieczający dowóz uczniów z okolic Spalskiej do gimnazjum na osiedlu Niebrów. Odjazd z dworca godz.: 7:30,  trasa przejazdu ulicami: Popiełuszki, Spalska, Dworcowa, dworzec, Główna, Warszawska, Dzieci Polskich, E. Orzeszkowej (godz.: 7:45), Szeroka, Warszawska zjazd do zajezdni,
  4. wycofanie kursów linii Nr 10 w relacji dworzec – Modrzewskiego, w zamian m.in. dodatkowe kursy linii Nr 13 skomunikowane z PKP,
  5. aktualizacja nazw części przystanków strefowych związane z wdrażaniem w MZK systemu dynamicznej informacji pasażerskiej działającego w oparciu o serwis internetowy kiedyprzyjedzie.pl. Dzięki niemu wkrótce nasi pasażerowie uzyskają dostęp do rzeczywistych odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej.     

Wymiana rozkładów na przystankach w niedzielę (30 sierpnia) w godzinach popołudniowych, na przystankach w strefie część rozkładów zostanie wymienionych w sobotę.

 

Podgląd rozkładu obowiązującego od 31sierpnia br.

2015-08-27

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/od-31-sierpnia-obowiazuje-rozklad-powakacyjny/