2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Od 2 lipca 2016 r. korekta rozkładu jazdy sobotniego i niedzielnego

 od poniedziałku 4 lipca  - obowiązuje rozkład wakacyjny

Miejski Zakład Komunikacji w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. informuje, iż od soboty 2 lipca br. wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy dla sobót i niedziel, natomiast od poniedziałku 4 lipca wprowadza się rozkład wakacyjny. Rozkład wakacyjny obowiązujący w lipcu i sierpniu oraz zmiany wynikłe z aktualnego układu komunikacyjnego miasta i zostały wprowadzone dla zdecydowanej większości linii.  Szczegóły na stronie www.mzktomaszów.pl w dziale ROZKŁAD JAZDY.

Tradycyjny rozkład wakacyjny to rozkład o zmniejszonej ilości kursów ze względu na mniejsze zapotrzebowanie przewozowe. Zwracamy jednak uwagę, iż aktualna sytuacja na drogach wymusiła dużo zmian w godzinach odjazdów w tym dla linii Nr 14, która posiadała już w miarę stały rozkład. Na życzenie pasażerów przyspieszyliśmy też odjazdy w newralgicznych godzinach szczytowych, aby czas przejazdu autobusu pomimo objazdów zabezpieczał dotarcie do zakładów pracy.

Dla rozkładu sobotniego i niedzielnego wprowadza się korekty w rozkładach uwzględniające aktualny układ komunikacyjny.

Od 30 czerwca otwarcie nowego ronda w relacji Zawadzka – Chopina przez Warszawską, autobusy linii Nr 5, 13  i 22 z nowego przejazdu skorzystają od soboty 2 lipca. Na przystankach przy Głównej autobusy nie będą się zatrzymywać, w zamian obsługiwane będą przystanki przy Chopina.

Wkrótce zamknięcie dla ruchu ulicy Barlickiego. Od sierpnia kolejne zmiany tras - szczegóły w kolejnych komunikatach.

Powakacyjny rozkład zostanie wprowadzony od 29 sierpnia 2016 r.

2016-06-29

aktualizacja 206-07-01

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/od-2-lipca-2016-r-zmiana-rozkladu-jazdy/