2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Objazdy dla linii Nr 3 i 19 – remont skrzyżowania ulic Legionów i Farbiarskiej

Od poniedziałku 9 maja br. na skrzyżowaniu ulic Legionów i Farbiarskiej rozpoczną się prace związane z budową ronda. Zmiany w funkcjonowaniu dla linii:

 linia Nr 3 – zawiesza się obsługę przystanków: Farbiarska-Legionów
i Farbiarska-działki. Obowiązuje modyfikacja trasy przejazdu poprzez skierowanie linii ulicami: Fabryczną i gen. J. Bema zamiast ulicą Farbiarską. Na objeździe obowiązują przystanki przy ulicy gen. J. Bema. Kurs linii Nr 3 godz.: 14:36 z św. Antoniego, skrócony do przystanku Mościckiego –Urząd Miasta;

             linia Nr 19 – zawiesza się obsługę przystanków: przy alei Piłsudskiego
i ulicy Legionów i dla większości kursów przystanki przy pl. Kościuszki. Objazd dla kursów w relacji: Mościckiego – pl. Kościuszki –Zawadzka obowiązuje ulicami: Mościckiego i Barlickiego (trasa objazdu obowiązuje dla obu kierunków jazdy). Przy ulicy Barlickiego usytuowane zostaną dodatkowe przystanki: Barlickiego-Legionów, Barlickiego-Szeroka oraz jednostronny Barlickiego Warszawska. Z przystanku pl. Kościuszki 03/Centrum, czyli z drugiego przystanku przy Panoramie (kierunek odjazdu odwrotny w stosunku do stałych kursów w kierunku Zawadzkiej) odbywać się będą tylko dwa kursy w dni powszednie: - z godz.: 5:29 – kurs do Świńska oraz kurs z godz. 6:25 do Chorzęcina. Dla kierunku pl. Kościuszki –Wąwał z dotychczasowego przystanku pl. Kościuszki 02-centrum będzie odbywał się tylko kurs z godz.: 14:50 w dni powszednie, dla pozostałych kursów najbliższy przystanek: Mościckiego-Urząd Gminy. 

 Przepraszamy za utrudnienia.

2016-05-06

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/objazdy-dla-linii-nr-3-i-19-remont-skrzyzowania-ulic-legionow-i-farbiarskiej/