2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Nowe przystanki w Białobrzegach

Od dnia 7 kwietnia zawiesza się korzystanie przez autobusy z pętli Opoczyńska – las.

Autobusy kończące dotychczas kursy na ww. pętli linii Nr 3 i wytypowanymi kursami linii Nr 8, 9 i 3W korzystać będą z nowego miejsca postojowego przy ulicy Witosa.

Dalej autobus przejedzie ulicami Witosa i Pliszczyńskiego do nowego przystanku nazwanego „Białobrzegi - pętla” usytuowanego przy ulicy Piotra Pilszczyńskiego przed skrzyżowaniem z ulicą Opoczyńską. Przystanek ten obowiązuje dla kursów dotychczas rozpoczynających się od przystanku początkowego - Opoczyńska 151 (nie będą zatrzymywały się na nim autobusy jadące z kierunku Sługocic).

Na przystanku Opoczyńska 151 pozostaną tylko kursy ze Sługocic, a z przystanku Opoczyńska – las można korzystać przy kursach jadących poza obręb miasta (przystanki stanowią jednocześnie granice strefy taryfowej miejskiej). Rozkład minutowy nie ulega zmianie.

Dotychczasowa pętla Opoczyńska – las jest usytuowana na terenie nadleśnictwa, stąd konieczność nowej lokalizacji krańcówki, jednocześnie MZK składa podziękowania nadleśnictwu za dotychczasową możliwość korzystania z pętli.

2016-04-06

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/nowe-przystanki-w-bialobrzegach/