2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

MZK powraca na stałe trasy

 

17 lipca (poniedziałek) zostanie udostępnione do ruchu skrzyżowanie ul. Mościckiego i  św. Antoniego łącznie z odcinkiem ulicy św. Antoniego od pl. Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Mościckiego. Ruch ma zostać wznowiony w godzinach popołudniowych.

Autobusy MZK powracają na stałe trasy w poniedziałek od godziny 19:00.

Prawie po dwóch latach objazdów związanych z remontem drogi W-713 przez Tomaszów Mazowiecki obowiązywać będzie rozkład wakacyjny ze stałymi trasami dla linii Nr 1, 3, 6, 8, 9, 10, 22, N i przystankami przy ulicach Mościckiego, św. Antoniego - dotychczas zwieszonymi oraz bez przystanków czasowych przy Głowackiego, Konstytucji 3 Maja. Linie Nr 1,3

Rozkłady jazdy nie ulegają zmianie natomiast ze względu na skrócenie tras przejazdu autobusów nastąpią przyspieszenia odjazdów  z przystanków usytuowanych po minięciu dotychczasowych objazdów (przykładowo dla linii nr 9 odjazdy z Ludwikowa nie zmieniają się, ale odjazdy z Warszawskiej w kierunku Starzyc ulegną przyspieszeniu).  Aktualizacja rozkładów przystankowych nastąpi od godzin popołudniowych w poniedziałek (17 lipca).

 

2017-07-12

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/mzk-powraca-na-stale-trasy/