2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Kolejny etap przebudowy ulicy Warszawskiej – objazdy dla autobusów MZK

Aktualizacja 2016-03-14

zmiana daty zamknięcia dodatkowego odcinka Warszawskiej  

Od czwartku  17 marca br. w związku z zamknięciem dla ruchu dodatkowego odcinka ulicy Warszawskiej - od ul. Dzieci Polskich (wraz z skrzyżowaniem) do skrzyżowania z ul. Szeroką i Grota Roweckiego - wprowadza się dla autobusów MZK linii Nr: 2, 8, 9, 11, 13, 14 i N nowe trasy objazdowe:

 

- dla linii Nr: 2, 8 i 9 objazd ulicami:

Warszawska –Szeroka – Elizy Orzeszkowej – Zawadzka, dalej zgodnie z dotychczasową trasą objazdu dla danej linii. Obowiązują dodatkowe przystanki: dla kierunku do Milenijnej - przy wjeździe pod blok Dzieci Polskich 39 oraz tylko dla kierunku do centrum – przy Milenijnej przed wjazdem na rondo (trasa objazdu dla obu kierunków),

- część kursów z pętlą przy Dekoratorze – przejazd: Zawadzka, Dzieci Polskich dalej przejazd łącznikiem (przy „Biedronce”) do Zawadzkiej, na drodze łączącej ulice usytuowane dodatkowe przystanki;

W związku z wydłużeniem trasy przejazdu wybrane kursy autobusów linii Nr 2, 8 i 9 po przejechaniu objazdu będą opóźnione na przystankach w stosunku do dotychczasowego rozkładu.  Dodatkowe przystanki  dla linii Nr 2, 8 i 9 nie obowiązują dla kurów do „Dekoratora” .

- dla linii Nr 11, 13, 14 i N objazd ulicami:

Warszawska – Szeroka – Kwiatowa – Dzieci Polskich dalej trasami wg dotychczasowych objazdów, obowiązują dodatkowe przystanki - ulica Kwiatowa (przy kościele, obustronnie) oraz dla linii Nr 5 i 13 przystanki przy łączniku od Dzieci Polskich do Zawadzkiej (droga naprzeciw „Biedronki”) - trasa objazdu dla obu kierunków. Dla linii „N” opisana trasa dotyczy tylko kursów na godz.: trzecią i czwartą .

Szczegóły lokalizacji przystanków i tras objazdowych przedstawia:

„Schemat tras objazdowych na czas prac budowlanych ulicy Warszawskiej - II etap”

Ze względu na wydłużenie tras przejazdowych dla części kursów korekty w rozkładzie jazdy. Szczegóły w osobnym komunikacie.

Wymiana rozkładów przystankowych nastąpi w dniach 17 i 18 marca.

Przepraszamy za utrudnienia.

2016-03-13

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/kolejny-etap-przebudowy-ulicy-warszawskiej-objazdy-dla-autobusow-mzk/