2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Dodatkowy przystanek dla linii Nr 14 – Piłsudskiego - Ciesielska

 

Od czwartku 5 marca linia Nr 14 obsługuje dodatkowy przystanek przy marsz. Piłsudskiego – Ciesielska. Obowiązuje nowa trasa przejazdu dla kierunku do Brzustówki poprzez dodatkowy przejazd ulicą al. marsz. Piłsudskiego do ronda przy pomniku Legionistów i powrót Piłsudskiego do pl. Kościuszki, dalej zgodnie z obowiązującą trasą. Na zmienionej trasie autobus zatrzymywać się będzie tylko przy pawilonie spożywczym w alejach, następny obowiązujący przystanek ul. Jana Pawła – Rolna. Zmiana dotyczy tylko omawianego kierunku, rozkład jazdy nie ulega zmianie. Zmiana trasy eliminuje dzisiejszy niebezpieczny nawrót w alejach oraz wychodzi naprzeciw wnioskom pasażerów.

 

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/rozklad-jazdy/aktualnosci/dodatkowy-przystanek-dla-linii-nr-14-pilsudskiego-ciesielska/