2018-10-01
Od 2 października (wtorek) br. autobusy MZK linii Nr 8, 9, 38 i 40 powracają na stałe trasy kursowania z przejazdem ulicą Modrzewskiego.
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą, zakres prowadzonych prac umożliwia jednak kursowanie autobusów. Od wtorku - 2 października - linie Nr 8, 9, 38 i 40 powrócą na stałe trasy kursowania. Obowiązywać będą rozkłady przystankowe.
2018-09-28
Ulica Modrzewskiego – kontynuacja prac remontowych – objazdy dla autobusów linii Nr 8, 9, 38 i 40
Trwa remont ulicy Modrzewskiego na odcinku od mostu na Pilicy do skrzyżowania z Robotniczą – pozostają trasy objazdowe dla linii Nr 8, 9, 38 i 40, nowy rozkład dla linii 8 i 9 także dla soboty i niedzieli.
2018-09-22
Europejski Dzień bez Samochodu
W sobotę, 22 września, obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu

Na skróty:

Rozkład Jazdy MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.

Cennik biletów

CallPay logo

kup bilet zbiletem.pl

Wzór wypisania biletu okresowego

 MZK w TOMASZOWIE MAZ.

wzor wpisywania imiennego biletu

Bilety okresowe imienne muszą zawierać wpisane w sposób trwały:

pełne imię i nazwisko, adres zamieszkania właściciela biletu, lub nr dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, którym pasażer legitymuje się podczas kontroli.

Wpisanie powyższych danych  jest powinnością pasażera.

 

 Bilet okresowy z poprawkami, traktowany jest jako nieważny. Za nieważny traktowany jest bilet okresowy zniszczony w takim stopniu, że nie jest możliwe odczytanie podstawowych danych zawartych na bilecie.

 

 Bilety okresowe imienne ważne są wraz z dowodem stwierdzającym tożsamość, a w przypadku biletów okresowych ulgowych - dokumentu uprawniającego do ulgi.

 

Ujawnienie w trakcie kontroli braku na bilecie podstawowych danych /imię i nazwisko, adres lub numeru dokumentu tożsamości/, pociąga za sobą bezwzględne nałożenie opłaty specjalnej.

 

IMIENNY BILET OKRSESOWY NIE WYPEŁNIONY JEST BILETEM NIEWAŻNYM

Copyright © 2018 MZK w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mzktomaszow.pl/informacje/bilety/zasady-stosowania-biletow/wzor-wypisania-biletu-okresowego/